Resultater 2009-2010

Sammenlagt Vital cup og Statkraft junior cup

 

Type arrangement Sted  Øvelse  Dato 
Bendit Liatopp
sprinten
Ål Fellesstart: Alle klasser 18.03.10
Bendit Liatopp-
sprinten
Ål Sprint: Alle klasser 17.03.10
Odlo stafetten Ål Stafett: Alle klasser
Fellesstart: G/J 17 år
16.03.10
NM senior Simostranda Stafett: kvinner og menn 11.03.10
NM senior Simostranda Fellesstart: kvinner og menn samt veteran 10.03.10
NM senior Simostranda Sprint: kvinner og menn 09.03.10
NM senior Simostranda Normal: kvinner og menn 07.03.10
Vital cup 5 - 
Statkraft jr. cup 5
Drangedal NM mix stafett: Alle klasser 28.03.10
Vital cup 5 - 
Statkraft jr. cup 5
Drangedal Fellesstart: Alle klasser
Super sprint: Alle klasser
27.03.10
Vital cup 5 - 
Statkraft jr. cup 5
Drangedal Sprint: Alle klasser 26.03.10
Statkraft 
Young Star
Holmenkollen Fellesstart: gutter og jenter 18.03.10
Hovedlandsrenn Alta Stafett: G15, G15-16, J15-16, MIX 14.03.10
Hovedlandsrenn Alta Sprint: Alle klasser 13.03.10
Hovedlandsrenn Alta Normal: Alle klasser 12.03.10
NM jr. 
Statkraft jr.cup 4
Frol/
Stiklestad
Stafett: Alle klasser 28.02.10
NM jr. 
Statkraft jr.cup 4
Frol/
Stiklestad
Sprint: Alle klasser 27.02.10
NM jr. 
Statkraft jr.cup 4
Frol/
Stiklestad
Normal: Alle klasser 25.02.10
Vital cup 4 - 
Statkraft jr. cup 3
Mo i Rana Sprint: Alle klasser 14.02.10
Vital cup 4 - 
Statkraft jr. cup 3
Mo i Rana NM fellesstart jr / fellesstart sr.:  Alle klasser 13.02.10
Jr.VM Torsby Stafett: Alle klasser 02.02.10
Jr.VM Torsby Jaktstart: Alle klasser 31.01.10
Jr.VM Torsby Sprint: Alle klasser 30.01.10
Jr.VM Torsby Normal: Alle klasser 27/28.01.10
Vital cup 3 - 
Statkraft jr. cup 2
Ål Sprint: Alle klasser 17.01.10
Vital cup 3 - 
Statkraft jr. cup 2
Ål Normal: Alle klasser 16.01.10
Mønstringsrenn Bardu Jakststart: Alle klasser 30.12.09
Mønstringsrenn Bardu Sprint: Alle klasser 29.12.09
Vital cup 2- 
Statkraft jr. cup 1
Lygna Sprint: Alle klasser 06.12.09
Vital cup 2- 
Statkraft jr. cup 1
Lygna Normal: Alle klasser 05.12.09
Vital cup 1 Beitostølen Kvinner fellesstart, skyteanalyse
Menn fellesstart, skyteanalyse
15.11.09
Vital cup 1 Beitostølen  Kvinner sprintanalyse, skyteanalyse
Menn sprintanalyseskyteanalyse
14.11.09
 NM rulleskiskyting  Vik Alle klasser: Sprint  19.09.09
 NM rulleskiskyting   Vik Alle klasser: Jaktstart  20.09.09

Del artikkel