NM junior

NM JUNIOR 1960 - 2001

2001-2002 VESTRE TRYSIL

NORMAL

Yngre junior kvinner: 1. Marianne Skinnes, Simostranda IL, 2. Kaja Eckhoff, Fossum IF.

3. Anna Kvasjord, Fyresdal SSL

Eldre junior kvinner: 1. Kari Henneseid Eie, Drangedal SSL, 2. Berit Nordstad, Tynset IF

3. Ingrid Lorentzen, Hattfjelldal IL

Yndre junior menn: 1. Emil Hegle Svendsen, Trondhjems, 2. Rune Brattsveen, Nordre Land I3. Tore Nordstad, Vingelen

Eldre junior menn: 1. Knut Kuvaas Brevik, Trondhjems, 2. Frode Bukkvold, Røros IL,

3. Sveinung Hestad Strand, Trondhjems

001 - Sirdal/Tonstad

 
Normal M 18/19: 
1. Olve Norderhaug,
2. Knut Erik Nesteby, 
3. Dan Kjørmo
Normal K 18/19: 
1. Ingrid Lorentzen, 
2. Tora Berger, 
3. Solveig Rogstad,
Normal M 16/17: 
1. Rune Brattsveen, 
2. Eivind Hagen, 
3. Espen Staxrud
Normal 16/17: 
1. Kaja K Eckhoff, 
2. Anna Kvasjord, 
3. Cathrine Storsveen,

Sprint M 18/19: 
1. Sveinung H. Strand, 
2. Tobias R. Torgersen, 
3. Dan Kjørmo,
Sprint K 18/19: 
1.Tora Berger, 
2. Ann Kristin Flatland, 
3. Berit Nordstad,
Sprint  M 16/17: 
1. Vegard Bitnes, 
2. Eivind Hagen, 
3. Øyvind Lund,
Sprint K 16/17: 
1. Åse Marie Røgler, 
2. Cathrine Storsveen, 
3. Kaja K. Eckhoff,
JAKTSTART M 18/19: 
1. Tobias R. Torgersen, 
2. Sveinung H. Strand, 
3. Magne T. Rønning,
Jaktstrt K 18/19: 
1. Tora Berger, 
2. Solveig Rogstad, 
3. Ann Kristin Flatland,
AKTSTART M 16/17: 
1. Steinar Eidem, 
2. Morten Svendsen, 
3. Espen Staxrud,

JAKTSTART K 16/17: 
1. Kaja K. Eckhoff, 
2. Åse Marie Røgler, 
3. Cathrine Storsveen

STAFETT: SIRDAL 2001

Menn junior:

1. Sør-Trøndelag (Morten Svendsen, Steinar Eidem, Eivind Hagen, Sveinung H. Strand),

2. Sør-Trøndelag2 (Christian Gjermstad, Robert Horghagen, Anders Asklund, Vegard Ovesen),

3. Nord-Østerdal (Magne T. Rønning, Reidar Fjorden, Knut Erik Nesteby, Frode Bukkvoll)

Kvinner junior:

1. Oppland (Tora Berger, Gunhild Waal, Solveig Rogstad),

2. Sør-Trøndelag (Ida Rikstad, Hanne Karlsen, Ida Marie Berdal),

3. Oslo & Akershus (Kaja Eckhoff, Åse Marie Røgler, Marianne Holm)

2000 - Vossestrand/Meråker (normaldistanse)

NORMAL:

M 18/19: 1. John Ola Ulset, 2. Geir Ole Steinslett, 3. Hans Martin Gjedrem

K 18/19: 1. Jori Mørkve, 2. Siri Østreng, 3. Tora Berger

M 16/17: 1. Sveinung Hestad Strand, 2. Eivind Hagen, 3. Tobias Torgersen

K 16/17: 1. Cathrine Storsveen, 2. Berit Nordstad, 3. Solveig Rogstad

 

SPRINT:

M 18/19: 1. Hans Martin Gjedrem, 2. Geir Ole Steinslett, 3. John Ola Ulset

K 18/19: 1. Tora Berger, 2. Jori Mørkve, 3. Gunhild Waal

M 16/17: 1. Tobias Torgersen, 2. Sveinung H. Strand, 3. Robert Horghagen

K 16/17: 1. Ann Kristin Flatland, 2. Berit Nordstad, 3. Ida Marie Berdal

 

JAKTSTART:

M 18/19: 1. Geir Ole Steinslett, 2. John Ola Ulset, 3. Hans Martin Gjedrem

K 18/19: 1. Tora Berger, 2. Jori Mørkve, 3. Gunhild Waal

M 16/17: 1. Sveinung H Strand, 2. Robert Horghagen, 3. Tobias Torgersen

K 16/17: 1. Ann Kristin Flatland, 2. Berit Nordstad, 3. Anna Helen Væting

 

STAFETT:

Menn junior: 1. Nordland (Tom R Johansen, Roar Krutådal, Alexander Os, Geir Ole Steinslett), 2. Sør Trøndelag (Christian Gjermstad, Anders Asklund, Robert Horghagen, Sveinung Hestad Strand), 3. Møre og Romsdal (Eivind Olsen, Thomas Stølen, Hans Martin Gjedrem, John Ola Ulset)

Kvinner junior: 1. Oppland (Åshild Høve Sporsheim, Gunnhild Waal, Tora Berger), 2. Hedmark (Renathe Storsveen, Cathrine Storsveen, Gro Helene Strand), 3. Sør Trøndelag/Nord-Østerdal (Berit Nordstad, Hanne Karlsen, May Elin Nesteby)

1999 - Dombås

NORMAL:

M 18/19: 1. Lars Berger, 2. Syver Berg-Domås, 3. Kristian Martinsen

K 18/19: 1. Linda Tjørhom, 2. Jori Mørkve, 3. Ingvill Heskestad

M 16/17: 1. Frode Bukkvoll, 2. Olve Norderhaug, 3. Christian Gjermstad

K 16/17: 1. Marianne Holm, 2. Kristin Gladheim, 3. Ann Kristin Flatland

 

SPRINT:

M 18/19: 1. Jon K. Svaland, 2. Hans M. Gjedrem, 3. Syver Berg-Domås

K 18/19: 1. Linda Tjørhom, 2. Gunhild Flatin, 3. Ingvill Heskestad

M 16/17: 1. Tobias Torgersen, 2. Frode Bukkvoll, 3. Anders Asklund

K 16/17: 1. Kristin Gladhein. 2. Berit Nordstad, 3. Solveig Rogstad

 

STAFETT:

Menn junior: 1. Akershus (Kristian Martinsen, Tobias Torgersen, Jørgen Ringstad, Stian Eckhoff), 2. Oppland (Anders Hoff, Pål T Trøseid, Lars Berger, Syver Berg-Domås), 3. Sør Trøndelag (Anders Asklund, Christian Gjermstad, Vegard Ovesen, Sveinung H Strand)

Kvinner junior: 1. Buskerud (Elin Bergan, Gunhild Flatin, Liv May Gjerdal), 2. Nord Trøndelag (Anne Ingstadbjørg, Solveig Kulset, Sanna Solbakken), 3. Oppland (Tora Berger, Solveig Rogstad, Kristin Gladheim)

1998 - Simostranda

NORMAL:

Menn eldre jr.: 1. Syver Berg-Domås, 2. Hans Prøsch, 3. Sigurd R Oftedal

Kvinner eldre jr.: 1. Gro Marit Istad, 2. Solveig Kulset, 3. Ingvill Heskestad

Menn yngre jr.: 1. Geir Ole Steinslett, 2. John Ula Ulset, 3. Kent Roger Guttormsen

Kvinner yngre jr.: 1. Liv Mai Gjerdal, 2. Renathe Storsveen, 3. Jori Mørkve

 

SPRINT:

Menn eldre jr.: 1. Jon Kristian Svaland, 2. Syver Berg-Domås, 3. Hans Prøsch

Kvinner eldre jr.: 1. Gro Marit Istad, 2. Linda Tjørhom, 3. Anne Ingstadbjørg

Menn yngre jr.: 1. Hans Martin Gjedrem, 2. Johan Jørstad, 3. Ove Haugo

Kvinner yngre jr.: 1. Elin Bergan, 2. Liv Mai Gjerdal, 3. Renate Storsveen

 

STAFETT:

Menn junior: 1. Hordaland (Jostein Såkvitne, Johnny Gjerald, Jon Håkon Anthun, Tor Halvor Bjørnstad), 2. Oppland (Morten Hjelseth, Anders Hoff, Lars Berger, Syver Berg-Domås), 3. Nord-Østerdal (Odd Arne Osflaten, Per Ola Søndmør, Krister Trondsen, Hans Prøsch)

Kvinner jun.: 1. Hordaland (Liv Kjersti Eikeland, Jori Mørkve, Gro Marit Istad) 2. Nord Trøndelag (Solveig Kulset, Sanna Solbakken, Anne Ingstadbjørg), 3. Hedmark (Renathe Storsveen, Silje Faraasen, Stine Løvåsen)

1997 - Bjerkvik

NORMAL:

Eldre jr.: Krister Trondsen og Lene Solum

Yngre jr.: Syver Berg-Domås og Linda Tjørhom

 

SPRINT:

Eldre jr.: Hans Prøsch og Gro Marit Istad

Yngre jr.: Tom Idar Haugen og Liv Kjersti Eikeland

 

STAFETT:

Junior menn: Nord-Østerdal (Kristian Lund-Vang, Krister Trondsen, Hans Prøsch, Ola Barstad)

Junior kvinner: Nord-Trøndelag (Anne Ingstadbjørg, Borghild Hårstad, Ann Helen Grande)

1996 - Vingelen

NORMAL:

Eldre jr.: Torje Håland og Ina Guro Sparby

Yngre jr.: Anders Nordhagen og Sanna Solbakken

 

SPRINT:

Eldre jr.: Eivind Arne Bjaaland og Arna Kolltveit

Yngre jr.: Rune M Johansen og Linda Tjørhom

 

STAFETT:

Junior menn: Sogn og Fjordane (Paul C Mykkeltvedt, Jon O Hellevang, Vidar Tistel, Trond Aaland)

Junior kvinner: Buskerud (Lene Solum, Mari Odda, Ina Guro Sparby)

1995 - Brumunddal

NORMAL:

Eldre jr.: Tor H Grønli og Arna Kolltveit

Yngre jr.: Hans Prøsch og Gro Eikeland

 

SPRINT:

Eldre jr.: Eivind A Bjaaland og Karianne Væting

Yngre jr.: Gunnar Eriksen og Ina Guro Sparby

 

STAFETT:

Junior menn: Hordaland (Jan Skjervheim, Ove Bontveit, Kristoffer Haugarvoll)

Junior kvinner: Oppland (Merethe Berg, Astrid Finsrud, Anne K Kjustad)

1994 - Markane

NORMAL:

Eldre jr.: Hans Ivar Larsen og Liv Grete SKjelbreid.

Yngre jr.: Eivind Arne Bjaaland og Ina Guro Sparby.

 

SPRINT:

Eldre jr.: Anstein Mykland og Liv Grete Skjelbreid.

Yngre jr.: Eivind Arne Bjaaland og Ina Guro Sparby.

 

STAFETT:

Menn junior: Oppland (Magnus Aasen, Tor Håkon Grønli, Ivar Bjaadal, Per T. Engen)

Kvinner junior: Sogn og Fjordane (Arna Kolltveit, Linda Hanebrekke, Anne Elin Hanebrekke)

1993 - Ål

NORMAL:

Eldre jr.: Ole Einar Bjørndalen og Tone Marit Oftedal.

Yngre jr.: Ove Bontveit og Britt Marit Gjelland

 

SPRINT:

Eldre jr.: Ole Einar Bjørndalen og Trude Harstad.

Yngre jr.: Vidar Tistel, og Ane Oftedal

 

STAFETT:

Menn junior: Sogn og Fjordane (J.R.Turøy, V.Tistel, O.T.Humborstad, T.I.Kandal)

Kvinner junior: Hordaland (B.M.Gjelland, Å-S. Kaldestad, L.G.Skjelbreid)

1992 - Meldal

NORMAL:

Eldre jr.: Dag Ivar Hovde og Tone Marit Oftedal.

Yngre jr.: Jan Rune Turøy og Trude Harstad

 

SPRINT:

Eldre jr.: Dag Ivar Hovde og Annette Sikveland.

Yngre jr.: Ivar Bjaadal og Trude Harstad

 

STAFETT:

Menn junior: Hordaland (J.Istad, E.Gjelland, A.Tveite, F.Nummedal)

Kvinner junior: Aust-Agder (T.Harstad, K.Væting, G.M.Andreassen)

1991 - Tana

NORMAL:

Eldre jr.: Kjell Ove Oftedal og Åse Idland.

Yngre jr.: Ole Einar Bjørndalen og Eva Kjerstadmo.

 

SPRINT:

Eldre jr.: Kjell Ove Oftedal og Annette Sikveland.

Yngre jr.: Frode Andresen og Lise Danielsen

 

STAFETT:

Menn junior: Hordaland (J.Istad, E.Gjelland, F.Numedal, M.Istad)

Kvinner junior: Rogaland (A.Sikveland, T.M.Oftedal, Å.Idland)

1990 - Fetsund

NORMAL:

Eldre jr.: Dag Bjørndalen og Signe Trosten.

Yngre jr.: Terje Nærland og Tone Marit Oftedal.

 

SPRINT:

Eldre jr.: Dag Bjørndalen og Signe Trosten.

Yngre jr.: Ole Einar Bjørndalen og Gunn Margit Andreassen.

 

STAFETT:

Menn junior: Rogaland (B.Mjølne, E.Lillebø, K.Kjenslie, K.O.Oftedal)

Kvinner junior: Rogaland (A.Sikveland, T.M.Oftedal, Å.Idland)

1989 - Snåsa

NORMAL:

Eldre jr.: Arne Idland og Hilde Ivarrud.

Yngre jr.: Kjell Ove Oftedal og Anne Hege Holm.

 

SPRINT:

Eldre jr.: Gunnar Espeland og Gunn Kjersti Bøygaard.

Yngre jr.: Ola Vedal og Ingvild Mjølne.

 

STAFETT:

Menn junior: Oppland (O.Staxrud, S.Tvenge, S.Ludvigsen, G.Espeland)

Kvinner junior: Rogaland (A.Sikveland, I.Mjølne, Å.Idland)

 

Lag:

Menn jr.: Oppland (Gunnar Espeland, Ola Staxrud, Svein Ludvigsen)

Kvinner jr.: Buskerud (Gunn Kjersti Bøygard, Anne Hege Holm, Hildegunn Fossen)

1988 - Voss

NORMAL:

Eldre jr.: Jon Åge Tyldum og Mona Bollerud.

Yngre jr.: Dag Bjørndalen og Ann Lillian Steine.

 

SPRINT:

Eldre jr.: Jon Åge Tyldum og Elin Kristiansen.

Yngre jr.: Dag Bjørndalen og Gunn Kjersti Bøygard.

 

STAFETT:

Menn jr.: Nord-Trøndelag (T.Henden, M.Stenmo, B.Aunsmo, J.Å.Tyldum)

1987 - Tromsø

NORMAL:

Eldre jr.: Jon Åge Tyldum og Elin Kristiansen

Yngre jr.: Bjørn Aunsmo og Unni Kristiansen.

 

SPRINT:

Eldre jr.: Tor Skattebo og Anne Grundnes.

Yngre jr.: Ola Staxrud og Hildegunn Fossen.

 

STAFETT:

Menn jr.: Oppland ( O.Staxrud, O.Linnerud, T.Skattebo)

1986 - Geilo

NORMAL:

Menn eldre jr.: Tor Skattebo.

Menn yngre jr.: Joar Himle.

Kvinner jr.: Siri Grundnes.

 

SPRINT:

Menn eldre jr.: Arild Rune Larsen.

Menn yngre jr.: Jon Åge Tyldum.

Kvinner jr.: Anne Grundnes.

 

STAFETT:

Menn jr.: Nord-Trøndelag (E.Lund, J.Å.Tyldum, R.Ressem)

1985 - Fyresdal

NORMAL:

Menn eldre jr.: John Stormoen.

Menn yngre jr.: Johannes Linnerud.

Kvinner jr.: Anita Håkenstad.

 

SPRINT:

Menn eldre jr.: Geir Einang.

Menn yngre jr.: Tor Skattebo.

Kvinner jr.: Siri Grundnes.

 

STAFETT:

Menn jr.: Buskerud (H.J.Tveito, Ø.Rygg, L.Slettemoen)

1984 - Vossestrand

NORMAL:

Menn eldre jr.: Sverre Istad.

Menn yngre jr.: Robert Ressem.

Kvinner jr.: Anne Grundnes.

 

SPRINT:

Menn eldre jr.: Sverre Istad.

Menn yngre jr.: Jan Lutterloh.

Kvinner jr.: Eli Nordmo.

 

STAFETT:

Menn jr.: Agder (J.Sangesland, A.Fallander, E.Skarpengland)

1983 - Lygna

NORMAL:

Menn eldre jr.: Gisle Fenne.

Menn yngre jr.: Einar Lund.

Kvinner jr.: Janne Mette Berg.

 

SPRINT:

Menn eldre jr.: Gisle Fenne.

Menn yngre jr.: Geir Einang.

Kvinner jr.: Marit Horgen.

 

STAFETT:

Menn jr.: Hardanger og Voss (A.Kroken, S.Istad, G. Fenne)

1982 - Steinkjer

NORMAL:

Menn eldre jr.: Frode Løberg.

Menn yngre jr.: Narve Nordbotten.

Kvinner jr.: Gry Østvik.

 

SPRINT:

Menn eldre jr.: Thov Løvstuen.

Menn yngre jr.: Bjarne Thomassen.

Kvinner jr.: Gry Østvik.

 

STAFETT:

Menn jr.: Hallingdal (J.Gulbrandsen, K.Rygg, T.Løvstuen)

1981 - Bardufoss

NORMAL:

Menn eldre jr.: Halvard Strand.

Menn yngre jr.: Ole Arnt Trodal.

Kvinner jr.: Janne Mette Berg.

 

SPRINT:

Menn eldre jr.: Halvard Strand.

Menn yngre jr.: Gisle Fenne.

Kvinner jr.: Gry Østvik.

 

STAFETT:

Menn jr.: Uttrøndelag (J.Ingdal, H.Strand, S.A. Sund)

1980 - Austmarka

NORMAL:

Menn eldre jr.:

1. Jørn Olsen, Garden

2. Rolf Storsveen, Sørskogbygda

3. Einar Bystøl, Voss/HV 10

Menn yngre jr.:

1. Bjørn Tore Streitlien, Folldal/HV 05

2. Magnar Dalen, Nord-Odal/HV 04

3. Per Einar Nesland, Eker

Kvinner jr.:

1. Berit Thorvaldsen, Ringerike

2. Eva Lundtveit, Drangedal

3. Bodil Rand, Hopland

 

SPRINT:

Menn eldre jr.:

1. Eirik Kvalfoss, Garden

2. Rolf Storsveen, Sørskogbygda

3. Ger Johnny Ingdal, Garden

Menn yngre jr.:

1. Rune Sagland, Gjesdal/HV 08

2. Bjørn Tore Streitlien, Folldal/HV 05

3. Olav Grudnes, Austre Målselv

Kvinner jr.:

1. Gunn Ottershagen, Vestre Trysil/HV 05

2. Mona Ottershagen, Vestre Trysil/HV 05

3. Heidi Finnbråten, Austmarka/HV 04

 

STAFETT:

Menn jr.:

1. Uttrøndelag (Johnny Ingdal, Halvard Strand, Stig Are Sund)

2. Romsdal (Odd Hjelvik, Jan P. Valde, Stig Strand)

3. Oppland (Erik Finstuen, Tom Lium, Svein Linnerud)

1979 - Øvrebø

NORMAL:

Menn eldre jr.:

1. Thorbjørn Eng, Halden

2. Eirik Kvalfoss, Garden

3. Einar Ressem, HV 13

Menn yngre jr.:

1. Ole Elvebakk, HV10

2. Jarle Tvinnereim, HV 10

3. Thor Løvstuen, Hovet og Hol

Kvinner jr.:

1. Frid Hansen, Mo/HV 14

2. Janne Marit Andreassen, Birkenes

3. Eli Midttun, Fana

 

SPRINT:

Menn eldre jr.:

1. Ola Lunde, Trysil/HV 03

2. Gunnar Kjellmo, Garden

3. Eirik Kvalfoss, Garden

Menn yngre jr.:

1. Steinar Høyland, HV 10

2. Einar Bystøl, Voss

3. Geir Heggertveit, HV 09

Kvinner jr.:

1. Frid Hansen, Mo/HV 14

2. Janne Marit Andreassen, Birkenes

3. Gunn Ottershagen, Trysil/HV 05

 

STAFETT:

Menn jr.:

1. Akershus (Steinar Hannestad, Tor Arnt Johnsen, Jørn Olsen)

2. Uttrøndelag (Johnny Ingdal, Stig Are Sund, Hallvard Strand)

3. Inntrøndelag (Pål Wærum, Trond Heir, Einar Ressem)

Kvinner jr.:

1. Østerdal (Frid Hansen, Mona Ottershagen, Gunn Ottershagen)

Ingen flere lag deltok..

1978 - Molde (normaldist./finkal.)/Voss (sprint/grovkal.)

NORMAL:

Menn eldre jr.: Kjell Søbak.

Menn yngre jr.: Odd Hjelvik.

 

SPRINT:

Menn eldre jr.: Kjell Søbak,

Menn yngre jr.: Einar Morten Ressem

 

STAFETT:

Menn jr.: Rogaland (H.Medby, R.Helland, E.Henriksen)

1977 - Furnes

NORMAL:

Menn eldre jr.: Kjell Søbakk.

Menn yngre jr.: Gunnar Kjellemo.

 

SPRINT:

Menn eldre jr.: Sigvart Bjøntegaard.

Menn yngre jr.: Stig Terje Strand.

 

STAFETT:

Menn jr.: Østerdal (H.Starheim, K.Søbak, S.Bjøntegaard)

1976 - Melhus

NORMAL:

Menn eldre jr.: Tor Northug.

Menn yngre jr.: Ola Lunde.

 

SPRINT:

Menn eldre jr.: Sigvart Bjøntegaard og Tor Nordtug.

Menn yngre jr.: Henning Medby

 

STAFETT:

Menn jr.: Hardanger og Voss (H.Skogseid, E.Aga, O.Lirhus)

1975 - Mo i Rana

NORMAL:

Menn eldre jr.:

1. Tor Nordtug, HV 13

2. Jan Bjørnådal, Garden

3. Odd Lirhus, HV 10

Menn yngre jr.:

1. Kjell Søbak, HV 05

2. Sigvart Bjøntegaard, HV 05

3. Egil Henriksen, HV 08

 

SPRINT:

Menn eldre jr.:

1. Erling Aga, Garden

2. Ivar Olsen, Garden

3. Petter Heggestad, Garden

Menn yngre jr.:

1. Sigvart Bjøntegaard, HV 05

2. Kjell Søbak, HV 05

3. Gunnar Kjellmo, HV 18

 

STAFETT:

Menn jr.:

1. Hardanger og Voss (Heine Skogseid, Erling Aga, Odd Lirhus)

2. Inntrøndelag (Petter Heggestad, Stig Kvistad, Tor Northug)

3. Østerdal (Sigvart Bjøntegaard, Kjell Søbak, Olav Toresen)

1974 - Vingrom

NORMAL:

Menn eldre jr.: Svein Engen.

Menn yngre jr.: Jakob Skogseid.

 

SPRINT:

Menn eldre jr.: Svein Engen.

Menn yngre jr.: Terje Kjøllemo

 

STAFETT:

Menn jr.: Ringerike (I.Olsen, P.E.Sand, S.Engen)

1973 - Steinkjer

NORMAL:

Menn eldre jr.: Mons Kjørlaug,

Menn yngre jr.: Tor Nortug

 

STAFETT:

Menn jr.: Hardanger og Voss (T.Øvsthus, E.Aga, K.Høyland)

1972 - Evjemoen

NORMAL:

Menn eldre jr.: Kjell Sætre.

Menn yngre jr.: Erik Gjul

 

STAFETT:

Menn jr.: Gudbrandsdal (R.Nilsen, A.Hansen, J.A.Gunstad)

1971 - Vingelen

NORMAL:

Menn eldre jr.: Odd B.Brandsnes.

Menn yngre jr.: Kjell Høyland

 

STAFETT:

Menn jr.: Østerdal (O.B. Brandsnes, K.Sætre, K.Løvåsen)

1970 - Trondheim

NORMAL:

Menn eldre jr.: Tommy Bjørnådal.

Menn yngre jr.: Torstein T.Dynna

 

STAFETT:

Menn jr.: Østerdal (O.B. Brandsnes, Kjell Sætre, Knut Løvåsen)

1969 - Voss

NORMAL:

Menn eldre jr.: Ole Per Strædet.

Menn yngre jr.: Kjell Sætre

 

STAFETT:

Menn jr.: Nord-Østerdal (A.Nordstad,D.J.Eggen, B.Rønning)

1968 - Kongsvinger

NORMAL:

Menn jr.: Erik Helle

 

STAFETT:

Menn jr.: Østerdal (Knut Løvåsen, Kjell Løvåsen, T.Svendsberget)

1967 - Lier

NORMAL:

Menn jr.: Tor Svendsberget

 

STAFETT:

Menn jr.: Nord-Østerdal (B. Rønning, I. Ærlimo, A.Norstad)

1966 - Elverum

NORMAL:

Menn jr.: Tom Løkken

1965 - Oslo

NORMAL:

Menn jr.: Kjell Hovda

1964 - Oslo

NORMAL:

Menn jr.: Jens Nygård

1963 - Voss

NORMAL:

Menn jr.: Jens Nygård

1962 - Elverum

NORMAL:

Menn jr.: Arne Brendryen

1961 - Hønefoss

NORMAL:

Menn jr.: Torbjørn Furuhovde 

1960 - Oslo

NORMAL:

Menn jr.: Torbjørn Furuhovde

Del artikkel